Katarzyna Miller, warsztat dla kobiet w Kazimierzu Dolnym


Witoszyn28
Thursday, 23 March 2023 11:58Sunday, 26 March 2023 11:58

Zapraszamy Was kobiety na wyjątkowy warsztat psychoterapeutyczny prowadzony przez Katarzynę Miller.
Zajęcia skierowane są do kobiet, które chcą przyjrzeć się sobie, swojej kobiecości, związkom, relacjom, problemom czy też potrzebie bycia kochaną.

Można uczestniczyć w jednej edycji, można również kontynuować swoją pracę na kolejnych warsztatach w Warszawie lub w Kazimierzu Dolnym.
Warsztat jest grupą psychoterapeutyczną zapraszamy więc na to spotkanie kobiety, które chcą zająć się swoimi osobistymi trudnościami, problemami, traumami, relacjami czy zmianami w życiu.
Pracujemy nad indywidualnymi problemami każdej uczestniczki na tle grupy, a nie z narzuconym wspólnym tematem. Tak więc zapraszamy osoby które nastawione są na rozwój i chcą poznać siebie i skorzystać z tego, że grupa stanowi wielką siłę, inteligencję emocjonalną i rozwojową.
Dodatkowo podczas warsztatu będą poranne ćwiczenia na zdrowy kręgosłup oraz wieczorny koncert gongów.

PROWADZĄCA
Katarzyna Miller

Filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej.
Wykładała psychologię na Gender Studies na UW.
Pisze i udziela wywiadów dla wielu pism.
Trwale związana ze „Zwierciadłem” oraz Ośrodkiem Rozwoju Osobistego Alcha.
Często gości jako ekspertka w wielu programach radia i telewizji.
Autorka wielu książek i poradników.
Poetka śpiewająca swoje własne piosenki na koncertach w Warszawie, w Krakowie, w Kazimierzu Dolnym. W 2020 roku nagrała również płytę – Choćby tylko na chwilę.

PLAN WYJAZDU
dzień pierwszy (czwartek):
19.00 kolacja
20:00 spotkanie organizacyjne
piątek
9.00 śniadanie
10.00 – 13.30 zajęcia z Kasią
13:30 obiad
16.30 – 19.00 zajęcia z Kasią
19.00 kolacja
20.00 koncert gongów
sobota
8.00-9.00 zdrowy kręgosłup – ćwiczenia z Anią Sikorską
10.00 – 13.30 zajęcia z Kasią
13:30 obiad
16.30 – 19.00 zajęcia z Kasią
19.00 kolacja
niedziela
8.00-9.00 zdrowy kręgosłup – ćwiczenia z Anią Sikorską
9.00 śniadanie
10.00 – 13.30 zajęcia z Kasią
13.30 obiad kończący warsztat

Koszt warsztatu
1850 złotych dla osób, które biorą udział w naszych warsztatach, pierwszy raz.
1650 złotych dla osób, które już brały udział w warsztatach w Kazimierzu Dolnym.
plus pobyt i wyżywienie
pokój jednoosobowy z łazienką – 1320 złotych
pokój dwuosobowy z łazienką – 1020 złotych
pokój trzyosobowy z łazienką – 960 złotych. Pobyt w pokoju trzyosobowym gwarantujemy tylko po zebraniu się „trójki”.
Ze względu na odległy termin ceny za pobyt nieznacznie mogą ulec zmianie.

REZERWACJA UDZIAŁU W WARSZTACIE
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest OSOBISTE zgłoszenie mailowe potwierdzone równoczesną wpłatą zadatku za udział w warsztacie (w rozumieniu art. 394 Kodeksu cywilnego) w wysokości 500 złotych oraz podanie opcji noclegowej.
Jeśli ma być wystawiona faktura prosimy o równoczesne przysłanie numeru NIP z danymi firmy.
Wpłaty prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: :”Usługa terapeutyczna” + numer NIP, jeśli ma być wystawiona faktura.
Prosimy o nie wpisywanie w tytule przelewu daty czy innych informacji dotyczących adresu zamieszkania, rodzaju warsztatu itp. Te wszystkie informacje prosimy przysłać na e-mail!
WAŻNE! Osoby, które chcą otrzymać fakturę, w przelewie muszą podać numer NIP! Bez tego numeru wystawienie faktury będzie niemożliwe.
numer konta:
Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego
Inteligo PKO BP
50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
Kod SWIFT – BPKOPLPW
Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.
O przyjęciu decyduje kolejność wpłat. Pozostałą kwotę należy zapłacić w dniu warsztatu, u organizatorki obozu, Alicji Chlasta. Swoje uczestnictwo wraz z wpłatą można wycofać do jednego miesiąca przed zajęciami. Przy rezygnacji po tym terminie wpłata przepada. Przypominamy, iż zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta – w tej sytuacji nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość z uwagi na wcześniej już oznaczony termin warsztatu.
Zachorowanie czy pozytywny test na koronawirusa traktujemy jak inne zdarzenia losowe i z tego powodu nie zwracamy zadatku przy rezygnacji krótszej niż miesiąc przed terminem warsztatu.

MIEJSCE
Warsztat odbędzie się w przepięknym pensjonacie pod Kazimierzem Dolnym. Ten dom zachwyci i zaspokoi wszystkie gusta i potrzeby. Jest piękny, nowy, klimatyczny, z pokojami 1, 2, 3 – osobowymi. Każdy pokój ma łazienkę.
Dom położony jest w bardzo malowniczym miejscu, w Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Z każdej strony otoczony jest pięknymi wąwozami.
Gospodarze zapewniają wyśmienitą kuchnię oraz zdrowe, wegetariańskie jedzenie. Jedzenie jest rzeczywiście smakowite i zadowala smaki nie tylko wegetarian.
Czyste powietrze, cisza, wyjątkowa współpraca gospodarzy w tworzeniu dobrej atmosfery sprawiają, że jest to idealne miejsce do psychoterapeutycznej pracy i wypoczynku.
„Nim jeszcze zaczęliśmy projektować nasze wnętrza, postawiliśmy sobie cel, żeby uwagi naszych gości nic nie rozpraszało. Stąd więc przyjazna kolorystyka i wszystko w otoczeniu z naturalnych materiałów. Drewno, len, bawełna. Do tego wygodne łóżka, które konfigurować można dowolnie, by w stanie relaksu zasypiać i budzić się świetnym nastroju. A z każdego pokoju wyjść można na taras (drewniany) lub bezpośrednio na trawę! To prawdziwy luksus, w dobrym słowa znaczeniu, i to blisko natury. Pokoje nazywaliśmy świadomie, życząc naszym gościom, by właśnie tego w nich doświadczyli: Harmonia, Cisza, Spokój, Radość, Szczęście, Błogostan, Dobrostan”.

ORGANIZATORKA
Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego, Alicja Chlasta
telefon: +48 608 028 124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis warsztatu pod tym linkiem.